Nogometaši Marko Rog i Dario Melnjak razveselili učenike OŠ Vidovec!

U ponedjeljak 6. lipnja, našu školu posjetili su nogometaši, reprezentativci, Marko Rog i Dario Melnjak.

Naime, Marko Rog je hrvatski nogometaš i reprezentativac koji igra za talijanski Cagliari, a Dario Melnjak hrvatski je nogometaš i reprezentativac koji trenutno igra za Hajduk.

Oduševljenje i gromoglasni pljesak dočekali su naše nogometaše u dvorani OŠ Vidovec. Učenici su pripremili kratak program uz prezentaciju igračke karijere naših nogometaša te je uslijedio niz pitanja upućen našim nogometnim zvijezdama.

Kako svaki čovjek mora postaviti svoj cilj i slijediti svoje snove, kako se mora slušati riječ trenera, kako pristupati odgovorno poslu koji radiš, kako uskladiti privatni život i karijeru i koliko je bitna podrška obitelji samo je dio  njihovih odgovora iz kojih su mogli saznati kako je potrebno puno odricanja ali i dobra organizacija vremena da bi se postigao cilj.

Profesionalni i odgovorni, a s druge strane jednostavni, pristupačni i plemeniti samo su neke od vrlina koje krase naše nogometaše.

Učenici su uz fotografiranje, autograme i razgovor s osmjehom na licu jednih i drugih zabilježili ovaj susret.

Drago nam je da su nogometaši Marko Rog i Dario Melnjak kao bivši učenici naše škole uzori našim budućim sportašima i zahvalni smo što su odvojili svoje vrijeme i podijelili s nama svoja sportska ali i životna iskustva.

fotografije pogledajte u fotogaleriji

Verica Ozmec, prof.

objavio: Ivanka LAJTMAN LEŠNJAK   datum: 20. 6. 2022.

Kurikul 2021./2022.

jelovnik lipanj 2022.pdf

Ovdje možete preuzeti popis udžbenika za 2021./2022. godinu.

NOVO!

Užina za sve IV