Upitnici o zadovoljstvu nastavom na daljinu

Poštovani roditelji/skrbnici, dragi učenici viših razreda OŠ Vidovec,

kako bismo ispitali vaša iskustva, doživljaje i stavove vezane uz nastavu na daljinu, pripremili smo tri anketna upitnika. Jedan ispunjavaju roditelji učenika nižih razreda, drugi ispunjavaju roditelji učenika viših razreda, a treći upitnik ispunjavaju učenici viših razreda naše Škole. Upitnici su potpuno anonimni, ispunjavaju se online, a za ispunjavanje su potrebne svega dvije do tri minute. Da ne biste kasnije zaboravili ispuniti upitnik, predlažemo da to učinite u tijeku današnjeg ili sutrašnjeg dana.

UPUTE: Najprije na odgovarajućoj poveznici, tj. na jednoj od tri niže ponuđene poveznice, otvorite upitnik koji se odnosi na vas i pročitate kratak tekst na vrhu upitnika. Zatim ga počnete ispunjavati na način da kliknete u kružić koji se nalazi uz vaš željeni odgovor. Na kraju upitnika ima nekoliko pitanja na koja se odgovara upisivanjem teksta, ali ona nisu obavezna.

Kad ste završili ispunjavanje upitnika, potrebno je kliknuti na opciju POŠALJI, koja se nalazi na samom kraju upitnika.

1.  Upitnik za roditelje učenika nižih razreda (od 1. do 4. razreda) otvara se na ovoj poveznici:

Poveznica 1

2. Upitnik za roditelje učenika viših razreda (od 5. do 8. razreda) otvara se na ovoj poveznici:

Poveznica 2

3. Upitnik za učenike viših razreda (od 5. do 8. razreda) otvara se na ovoj poveznici:

Poveznica 3

Zahvaljujemo svima na suradnji!

Ravnatelj: Predrag Mašić

objavio: Ivanka Lajtman Lešnjak   datum: 29. 4. 2020.