Posjet općini Vidovec

Upoznavanje  učenika Osnovne škole Vidovec i Osnovne škole Tužno s općinskim načelnikom Brunom Hranićem

Koordincijski odbor Općina Vidovec prijatelj djece i općinski načelnik Bruno Hranić dogovorili su suradnju i dana 04. listopada 2023. godine učenici iz Osnovne škole Vidovec i Tužno posjetili su prostorije Općine. Općinski načelnik Bruno Hranić primio je sve učenike u prostorije Općine gdje im je predstavio rad Općine i njezin svakodnevni napredak. Učenicima je ispričao o povijesti Vidovca i zanimljivostima same Općine. Učenici su postavili i nekoliko pitanja i molbi načelniku koji je strpljivo odgovorio na svako pitanja i zabilježio želje učenike kako bi im bilo što ljepše u njihovom mjestu stanovanja, ali i školi. Učenici su prošetali prostorijama Općine, vidjeli ured načelnik što ih je vrlo razveselio te su na taj način bolje upoznali što to radi Općina, čime se sve bavi načelnik Općine, kako bi život u Vidovcu i okolici bio što bolji i ugodniji.  Učenici su se počastili i slatkim zalogajima te na poklon dobili i čokoladu. Za kraj obje osnovne škole složile su se da bi češće trebale doći u posjetu načelniku, na što je on rekao kako su uvijek dobro došli.

fotografije pogledajte u fotogaleriji

učitelj Zoran Košić Čačić, učiteljice Renata Matić i Lea Lesar-Dolenc

objavio: Ivanka Lajtman Lešnjak   datum: 6. 10. 2023.